Facebook
Konsultacja lekarska (erecepty)

Konsultacja lekarska (erecepty)

Strona główna - Oferta - Konsultacja lekarska (erecepty)

Konsultacja lekarska lub wizyta online (e recepty)

Masz już umówioną wizytę u specjalisty, dobrze jest przyjść 15 minut przed umówioną godziną spotkania. Przygotuj się do konsultacji tak jak dany specjalista Cię poprosi. Konsultacja trwa około 50 minut w jej trakcie zostaną Ci zadane pytania, tak aby można było mieć jak najlepszy obraz twojego stanu zdrowia, wszystko jest ważne, pod koniec konsultacji specjalista ustala z Tobą plan działania, oraz kolejne wizyty.

Do powszechnego użytku weszła na początku 2020 roku i choć początkowo pacjenci byli wobec niej sceptyczni, to już po kilku miesiącach za sprawą epidemii koronawirusa – większość Polaków przekonała się o jej skuteczności i w pełni ją zaakceptowała. E-recepta, bo o niej mowa już na dobre z nami zostanie, a o powrocie tradycyjnej, papierowej recepty możemy zapomnieć. Jeśli zatem jesteś zainteresowany uzyskaniem takich rzeczy jak e recepta, recepty, recepta online, recepta przez internet, to dobrze trafiłeś lub trafiłaś, gdyż nasza przychodnia online oferuje tego typu pomoc, a BioMedic z miasta Olsztyn jest liderem na tutejszym rynku, świadcząc też usługi online. Zachęcamy gorąco do kontaktu i skorzystania z naszej oferty! Do Państwa dyspozycji jest między innymi internista czy też lekarz online.

E-recepta i recepta online – czym to się różni?

E-recepta zastąpiła po prostu zwykłą, znaną od lat, tradycyjną receptę, którą lekarz wypisywał na specjalnym druku i podbijał pod nią pieczątkę oraz składał podpis. Zamiast tego – teraz za sprawą dedykowanego programu i systemu informatycznego wystawia ją za pomocą komputera i generuje specjalny kod, który jest potem przesyłany do pacjenta za pomocą SMS-a lub wiadomości e-mail. Z tym kodem pacjent udaje się do apteki i tam dyktuje go farmaceucie wraz ze swoim numerem PESEL. Farmaceuta wpisuje te dane do komputera i po chwili widzi jakie leki zostały nam przepisane i może spokojnie zrealizować zamówienie. Co ważne – nie trzeba wykupować wszystkich lekarstw w jednej aptece. Możemy różne pozycje z recepty wykupić w różnych miejscach i nie stracimy przy tym refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia. E-recepta to nie tylko oszczędność, ale i wygoda. Wiadomo, że jej nie zgubimy i przez to lek na receptę weźmiemy w odpowiednim czasie bez zbędnych komplikacji. W dodatku – mamy możliwość zarejestrowania się w tak zwanym Internetowym Koncie Pacjenta, gdzie w każdej chwili uzyskujemy dostęp do panelu, gdzie widnieją wszystkie nasze recepty oraz jesteśmy w stanie sprawdzić w jakich dawkach mamy brać lek na receptę bez konieczności ponownego kontaktu z lekarzem.

Recepta online czy też recepta przez internet to po prostu e-recepta, którą można uzyskać bez wychodzenia z domu – dzięki konsultacji z lekarzem za pośrednictwem internetu lub telefonu. BioMedic Olsztyn to doskonałe i sprawdzone miejsce na realizację wizyty w takiej formie.

 

Przychodnia online czyli lekarz online – na czym to polegaPrzychodnia online
, w której przyjmuje internista lub lekarz online innej specjalizacji jest rozwiązaniem jak najbardziej legalnym i działającym zgodnie z polskimi przepisami prawa, które dopuszczają konsultacje pacjenta przez lekarza za pomocą systemów teleinformatycznych, a więc przez internet bądź telefon. Wygląda to w ten sposób, że jeśli nie mamy czasu lub z innych powodów nie chcemy iść na tradycyjną wizytę, to informujemy o tym podczas rejestracji i uzgadniamy opcję, która bardziej nam odpowiada. Wówczas lekarz do nas dzwoni w umówionym terminie lub łączymy się z nim przez internet. Przychodnia online stała się rozwiązaniem niezwykle popularnym i pożądanym podczas epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, kiedy to tradycyjne wizyty były wstrzymane przez długi czas lub ograniczone z powodu możliwości zarażenia. Lekarz online sprawdził się w trudnych warunkach i jest chętnie wybierany przez pacjentów. Tym bardziej, że podczas takiej wizyty bez problemu może nam przepisać lek na receptę, który później bez przeszkód (e-recepta) zrealizujemy w dowolnej aptece.

BioMedic Olsztyn to pewna i sprawdzona przychodnia ciesząca się dobrymi opiniami pacjentów, w której na pewno otrzymasz pomoc, jakiej oczekujesz. W celu uzgodnienia szczegółów i uzyskania bardziej dokładnych informacji – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zakres naszych usług takich jak e-recepta, lekarz online, internista, recepta przez internet – jest naprawdę bardzo szeroki, a wszystkie świadczymy na najwyższym poziomie, dbając o komfort, dyskrecję i całkowite zadowolenie każdego pacjenta.

 

Masz pytania? Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe.

Zobacz również

Umów się na wizytę
prosto i szybko zarezerwuj specjalistę

Zarejestrowanie się u wybranego specjalisty przebiega w bardzo prostu sposób. Wypełniasz puste pola, wybierasz rodzaj wizyty, każda pierwsza wizyta u danego specjalisty jest wizytą konsultacyjną. Do zobaczenia.

Umów wizytę
Kontakt
Kontakt

Biomedic
ul. Kopernika 46a piętro II
10-900 Olsztyn

Telefon do kliniki: 794 704 212
Godziny kontaktu 8.00 – 17.00

mateusz.zjawinski@zdrowi.info.pl
magdalena.holodiuk@zdrowi.info.pl
karol.wieczorek@zdrowi.info.pl

Numer konta bankowego:
BioMedic
63 1140 2004 0000 3202 7643 6230

TOP