Facebook
O nas

O nas

Mateusz Zjawiński

Mateusz Zjawiński – założyciel BioMedic. Jest magistrem biologii studia ukończyłem na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie ,oraz fizjoterapię na Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Studia podyplomowe z dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych realizował na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (studia podyplomowe). Od ponad 4 lat prowadzi poradnię, w której zajmuję się terapią wielu chorób, wykorzystując dietoterapie, suplementację, fizjoterapię, hirudoterapie i larwoterapie. W pracy cechuje mnie bardzo dobry kontakt z pacjentem, jak również z lekarzami prowadzącymi. Ponadto otrzymałem dyplom Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego za wkład i rozwój polskiej hirudoterapii. Jednym z ostatnich moich sukcesów było niewątpliwie uczestnictwo, jako prelegent, podczas XIV Zjazdu Naukowo-Szkoleniowego Lekarzy Warmii i Mazur, którego organizatorem była Izba Lekarska w Olsztynie. Prezentowałem tam swoje osiągnięcia w terapii stopy cukrzycowej.

Magdalenie Hołodiuk

Magdalena Hołodiuk- absolwentka kierunku Dietetyka na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, obecnie w trakcie studiów magisterskich na kierunku Psychologia na poznańskim SWPS. Dietetyk kliniczny w zespole BioMedic. W poprzednich latach dietetyk w firmach MedFood i SanDiet. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji. Szczególnie bliski jest jej temat chorób zapalnych jelit i zaburzeń w funkcjonowaniu tarczycy u kobiet.

„Traktuję każdą osobę indywidualnie, preferując holistyczne podejście do życia. Przy układaniu jadłospisu biorę pod uwagę stan zdrowia, codzienne samopoczucie i aktywność fizyczną, plan dnia i preferencje żywieniowe pacjenta. W trakcie dietoterapii szczególną uwagę poświęcam emocjonalnemu podejściu do jedzenia i przestrzeganiu rytmu dobowego przez moich podopiecznych.”

Karol Wieczorek

Pielęgniarz, ratownik medyczny, technik EMG/ENG.
Skończyłem studia wyższe na kierunku pielęgniarstwo w Powiślańskiej Szkole Wyższej w Kwidzynie. Zdobyłem również kwalifikacje jako pielęgniarz Anestezjologii i Intensywnej Opieki. Od 2019 roku jestem również technikiem EMG/ENG. Jako pielęgniarz zdobywałem doświadczenie w takich miejscach jak Oddział Intensywnej Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie, na bloku operacyjnym w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie, na oddziale Onkologii z pododdziałem chemioterapii chorób płuc w Szpitalu Chorób Płuc w Olsztynie, w Izbie
Przyjęć USK w Olsztynie oraz w WSPR w Olsztynie jako pielęgniarz w zespołach wyjazdowych pogotowia ratunkowego.

Od roku 2017 zajmuję się również witaminowymi terapiami dożylnymi. Pacjenci cenią mnie za profesjonalizm,dobry kontakt jak i wiedzę medyczną na wysokim poziomie.

Tomasz Jabłoński internista

(wkrótce)

Umów się na wizytę
prosto i szybko zarezerwuj specjalistę

Zarejestrowanie się u wybranego specjalisty przebiega w bardzo prostu sposób. Wypełniasz puste pola, wybierasz rodzaj wizyty, każda pierwsza wizyta u danego specjalisty jest wizytą konsultacyjną. Do zobaczenia.

Umów wizytę
Kontakt
Kontakt

Biomedic
ul. Kopernika 46a piętro II
10-900 Olsztyn

Telefon do kliniki: 794 704 212
Godziny kontaktu 8.00 – 17.00

mateusz.zjawinski@zdrowi.info.pl
magdalena.holodiuk@zdrowi.info.pl
karol.wieczorek@zdrowi.info.pl

Numer konta bankowego:
BioMedic
63 1140 2004 0000 3202 7643 6230

TOP