Facebook
Terapie dożylne (wlewy witaminowe)

Terapie dożylne (wlewy witaminowe)

Strona główna - Oferta - Terapie dożylne (wlewy witaminowe)

Wlewy witaminowe Olsztyn

Terapie dożylne tzw. wlewy, są wykorzystywane w przypadkach kiedy jest potrzeba podać leki ,witaminy lub minerały w zaburzonym stanie homeostazy organizmu aby zaczęły działać od razu, bez względu na stan jelit, wątroby i innych organów wewnętrznych które mogą zaburzać wchłanianie leków przyjmowanych doustnie.

Podawanie substancji dożylnie cechuje się szybszym powrotem pacjenta do zdrowia co za tym idzie szybszym powrotem do funkcjonowania. W klinice zachowane są wszelkie niezbędne procedury
bezpieczeństwa. Terapie dożylne ponadto cechują się dużą skutecznością, w klinice BioMedic w Olsztynie są prowadzone jako samodzielna terapia lub terapia uzupełniająca.

Wlewy witaminowe mogą być również stosowane u osób zdrowych jako wspomaganie regeneracji oraz poprawę zdolności kognitywnych lub jako wspomaganie detoksykacji organizmu.

Słuszne jest twierdzenie, że zdrowie jest najważniejsze. Dobra materialne można nabyć, stracić i ponownie nabyć. Ze zdrowiem jest trudniej, ponieważ szkody są utrwalane, a zmiany nie przychodzą od razu. Ważne jest, żeby odpowiednio mu pomagać poprzez dostarczanie odpowiednich składników odżywczych. Jedną z metod, które to ułatwiają, są terapie dożylne.

Wlewy witaminowe – kroplówka daje moc

Wlewy witaminowe są w ostatnim czasie popularnym sposobem na dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych. Jest to rozwiązanie, które jest łatwe dla osoby korzystającej z zabiegu, a jednocześnie skuteczne. Wlewy dokonywane są prosto do krwiobiegu. To dawka zdrowia, która od razu trafia w odpowiednie miejsce. Podstawowymi założeniami, które niosą za sobą terapie dożylne, są m.in. ogólna poprawa odporności oraz poprawienie kondycji organizmu. Jedna z głównych idei tego sposobu to uzupełnianie niedoboru witamin. Trudno określić wszystkie zalety, które się z tym łączą. Kroplówka pomaga w przypadku przemęczenia (często wynikającego z przepracowania) czy stresu.

Wlewy z witaminy C

Witamina C znana jest z zapobiegania przeziębieniu, ale jest to tylko część prawdy, gdyż zakres jej działania jest znacznie większy. Kwas askorbinowy (to inna nazwa witaminy C) posiada również własności pielęgnacyjne, a same właściwości zdrowotne są znacznie szersze niż zapobieganie przeziębieniu. Warto wymienić chociaż kilka tych właściwości. Są to m.in. szybsze gojenie, zmniejszenie obfitości krwotoków, uodparnianie organizmu na choroby serca, powstawanie tkanki łącznej i wiele innych. Warto pamiętać, jak ważny jest składnik. Wlewy z witaminy C mają tak wiele zastosowań, że trudno byłoby wymienić wszystkie. Podawanie jej wprost do krwiobiegu oznacza optymalną formę i pozwoli organizmowi jak najwięcej skorzystać z dostarczanych mu korzyści. Aplikowana witamina C dożylnie to najłatwiejszy sposób na uzupełnienie w organizmie tego niezwykle ważnego czynnika.

Wlewy witaminowe dla sportowców i nie tylko

Zasadność stosowania tego sposobu dostarczania witamin jest potwierdzona latami praktyki i jest czasem stosowana przez szpitale. Warto korzystać z tego sposobu prewencyjnie i po prostu uzupełniać niedobory organizmu. Istotne jest również wykorzystanie wlewów witaminowych w trudnych sytuacjach. Jako przykład można podać zatrucie organizmu alkoholem. W tym przypadku można szybko uzupełnić to, co nasze zdrowie straciło poprzedniego dnia. Warto podkreślić, że wielką grupą odbiorców tego sposobu są sportowcy. Regeneracja jest jedną z najważniejszych części treningu, a ta jest wspomagana przez dostarczanie składników dożylnie. Wlewy witaminowe dla sportowców sprawiają, że można poprawić swoje wyniki. Dzieje się tak za sprawą większego wypoczęcia organizmu i tym samym poprawy jego wydolności. Wlew po prostu spowoduje przypływ energii, co może w dłuższej perspektywie przynieść znaczącą poprawę wyników, a w krótkim okresie będzie związana z lepszym wypoczęciem organizmu.

Biomedic Olsztyn, czyli wybieraj tylko sprawdzone miejsca

Sam zabieg nie jest specjalnie skomplikowany, ale jednak to kwestia naszego zdrowia. To sprawia, że w tej kwestii nie ma miejsca na eksperymenty. Koniecznie trzeba mieć gwarancję, że poradnia, którą wybraliśmy, będzie najlepszym wyborem. Olsztyn stanowi korzystne miasto dla osób zainteresowanych tematem, ponieważ daje szansę skorzystania z poradni dietetycznej Biomedic. To jednocześnie duża szansa dla osób, które mieszkają w okolicach tego miasta. Wybór tego miejsca jest gwarancją odpowiednio zbilansowanego zastrzyku połączonego z doświadczeniem osób, które będą go wykonywać.

Wlewy witaminowe – szybka regeneracja dla każdego

Wlewy witaminowe to rozwiązanie, które będzie korzystne dla każdego. To łatwe i szybkie dostarczenie witamin. Jednocześnie sposób jest nieinwazyjny dla organizmu. Grupą docelową, dla której ten zabieg powinien być jeszcze bardziej interesujący, są sportowcy. W ich przypadku stosowanie tego rozwiązania może prowadzić do poprawienia swoich wyników. Nie warto ryzykować i należy wybierać jedynie poradnie, które są gwarancją odpowiedniej jakości.

Masz pytania? Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe.

Zobacz również

Umów się na wizytę
prosto i szybko zarezerwuj specjalistę

Zarejestrowanie się u wybranego specjalisty przebiega w bardzo prostu sposób. Wypełniasz puste pola, wybierasz rodzaj wizyty, każda pierwsza wizyta u danego specjalisty jest wizytą konsultacyjną. Do zobaczenia.

Umów wizytę
Kontakt
Kontakt

Biomedic
ul. Kopernika 46a piętro II
10-900 Olsztyn

Telefon do kliniki: 794 704 212
Godziny kontaktu 8.00 – 17.00

mateusz.zjawinski@zdrowi.info.pl
magdalena.holodiuk@zdrowi.info.pl
karol.wieczorek@zdrowi.info.pl

Numer konta bankowego:
BioMedic
63 1140 2004 0000 3202 7643 6230

TOP